Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Letní pobyty v lázních

Slevy na podzimní pobyty  lázních 2022. Nízké ceny za pobyty, lázně na podzim 2022, včetně slevy - státní příspěvek 2000,-Kč v ceně pobytů. AKCE pobyty-říjen v lázních už od 10 900,-Kč. Zasloužíte si relax a kvalitní procedury v lázních. Neváhejte nás kontaktovat na:

telefon: 00420 354 607 222, 00420 354 543 951 

email: Kurhaus.Erika@seznam.cz

nebo na kontaktní formulář  

těšíme se na Vaše dotazy a návštěvu v lázních Erika****, Františkovy Lázně.        


Program letní pobyty již skončil.

Slevy na letní pobyty v lázních 2022. Nízké ceny za pobyty a lázně na léto 2022, včetně slevy - státního příspěvku 2000,-Kč. AKCE pobyty srpen v lázních už od 9 900,-Kč.  Přijeďte, zasloužíte si odpočinek a kvalitní procedury. Zažijte pobyty v lázních na srpen 2022.

letní pobyty v lázních

 

Vyzkoušejte vodní terapii, teplé zábalyplynové injekce, parafínové zábaly, hřejivé zábalyperličkové koupele, masáže v lázních, solnou jeskyni a pitné kůry minerální vody Erika ve Františkových Lázních. 


Přímo v lázeňském hotelu vyvěrá pramen Erika, který se užívá k pití (pitná kůra-lahodná chuť) a minerálním-ozdravným koupelím. Masáže a koupele v prameni léčí nemoci oběhové soustavy a pohybového aparátu. Pramen léčí záněty, žaludeční vředy a stavy po operaci trávicího ústrojí. 


Letní léčebné pobyty: intenzivní péče, léčba zdravotních problémů a nemocí. V lázních se stav po fyzické i psychické stránce zlepšuje. V lázních léčíme záda, klouby, svaly a další části pohybového aparátu. Lázně pomáhají na srdeční problémy, oběhové potíže se prokazatelně zmírňují. Inhalační terapie a solná jeskyně léčí onemocnění dýchacích cest. Přírodou léčíme tělo i duši.


Až 14 lékařem předepsaných procedur, vlastní balneo, bazén, všechny procedury v budově lázní, klidné ubytování v parku - nové pokoje a chutná kuchyně.  


Lázně nabízí pomoc i proti letní únavě. Letní vyčerpání můžou působit vysoké teploty - letní vedra, doznívající pylová zátěž a další stresové letní faktory. Letní únava se během pobytu v lázních vytratí a rychle načerpáte znovu ztracené síly. Řešením v lázních Erika 4* je individuální přístup k hostům, kvalitní péče a komplexní léčba v lázních.

 

pobyty léto lázněLázeňské pobyty během léta jsou ideální pro hosty, kteří vyhledávají při léčení v lázních klid, uvolnění a nízké ceny.

Kratší letní pobyt "Letních 6 nocí v lázních" je pobyt v lázních na srpen.

Delší letní pobyt na 7 nocí "Letní týden v lázních": pobyt a lázně na srpen 2022. A letní pobyt v lázních po COVID 19 na srpen 2022.

 

pobyty lázně covid 19 létoSLEVY platí pro pobyt po COVID 19 v lázních na 7 nocí tedy 8 dnů. Letní pobyt v lázních po COVID 19 tedy indikace zaměřené po onemocnění COVID. Pobyt lázně po Covidu 19 je včetně polopenze (snídaně, večeře), koupele (koupelí v lázních), masáže, procedur, pitná kůra, solná jeskyně, posilovna - fitness, sauna, minigolf. SLEVY na po Covidový pobyt v lázních na srpen v hotelu-lázních Erika 4*. Navíc příspěvek na lázně 2000,-Kč v ceně pobytu lázní.            


Oblíbené lázně Erika 4* ve Františkových Lázních se těší na Váš letní pobyt 2022.      

Neváhejte se informovat a rezervovat pobyty na léto 2022 na: kontakt