Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Pobyt léto v lázních

Podzim si žádá pobyt v lázních na týden - pobyt na 7 nocí a 8 dnů. Slevová AKCE na pobyt v lázních, týden jen za 10 900,-Kč a 6 nocí za 9 900,-Kč. Ceny pobytu nízké i v podzimním období. Příspěvek na lázně 2000,-Kč v ceně podzimního pobytu v lázních. Užijte si regenerace v lázních během podzimu 2022, říjen v lázních a listopad v lázních 2022


Letní pobyt již neplatí, program skončil k 31.8.2022          

Léto si žádá pobyt v lázních na týden - pobyt na 7 nocí-8 dnů. AKCE pobyt v lázních týden za 10 900,-Kč, LAST MINUTE AKCE na 7 nocí v lázníchCeny pobytu nízké i v letním období. Plus příspěvek na lázně ve výši 2000,-Kč v ceně letního pobytu. Týdenní regenerace v lázních během léta 2022, srpen.

pobyt léto v lázních


Letní týden v lázních v akci letní lázně na srpen. 


Od 02.05.2022 do 31.08.2022  (doba nabídky pobytu)


Ubytování 7 nocí s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji


12 lázeňských procedur (procedury v lázních předepsané lékařem)


1 lékařská prohlídka (vyšetření lékařem v lázních)  


1 x vstup do solné jeskyně (solná jeskyně lázní pro hosty lázní Erika 4*).


6 x vstup do bazénu (krytý bazén lázní má protiproud, vířivku, masážní bazén, rehabilitační bazén)


7 x vstup do posilovny-fitness centra v lázních (posilovna-tělocvična Spa Hotelu Erika 4* vybavena posilovacími stroji a cvičebním náčiním)


Wi-fi zdarma v objektu lázní (bezplatné bezdrátové připojení k internetu v lázních lázeňského hotelu Erika 4* pro hosty)Parkování auta hosty lázní zdarma (v areálu lázní je parkoviště zdarma)


Minigolf lázní (minigolfové hřiště je v lázních zdarma)

Pitná kůra - Léčebný pramen v hotelu lázní Erika. Pramen v rámci koupelí léčí pohybové ústrojí, oběhové ústrojí, žilní onemocnění, nemoci cév, srdce atd. Minerální pramen slouží i k pití-pitné kůře. Pitnou kůru lze provádět přímo z pítek v budově lázní Erika.

pobyt léto františkovy lázně


Záměr na víkendový pobyt prodlužte na týden (7 nocí), příspěvek-sleva 2000,-Kč na osobu, bude letní dárek v ceně letního pobytu na lázně. Zkuste prodloužené víkendové pobyty a wellness pobyty v lázních za nízké ceny.

Oblíbená volba je levný lázeňský pobyt pro dva. Ve dvou zažijete dokonalou romantiku. Dalším favoritem je pak pobyt na léto. Výhodná cena, klid lázní a bujná letní příroda okolních parků lázní, Vás nechá plně vychutnat léčebný pobyt v létě. Překonáte letní vedra a do dalšího období půjdete s dobitou životní energií.  

Těšíme se na Vás v lázních Erika 4*, Františkovy Lázně.