Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Vánoce pobyty-Františkovy Lázně

Slevy 4000,-Kč na akci Vánoce pobyty Františkovy Lázně od 19.12.2021 do 26.12.2021 v lázeňském domě Erika 4*. Pobyty na vánoce ve Františkových Lázních, ubytování v hotelu lázeňského typu na 8 dnů (7 nocí), plná penze (snídaně, oběd, večeře), procedury (15x), program a vstupy zdarma (bazén, fitness, solná jeskyně) , parkování zdarma, výlet, taneční večer, vánoční koncert atd.     


Vánoce pobyty Františkovy Lázně

Hledáte na vánoce ubytování, hotely ve Františkových Lázních. Vyzkoušejte lázeňský hotel Erika 4 *. Nabídka ubytování obsahuje jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje - apartmány.

Užijte si klidné Františkovy Lázně, pobyty na Vánoce 2021 jen za 11 500,-Kč na osobu. Lze využít 4000,-Kč za státní příspěvek do lázní. Příspěvek na vánoční pobyty přijímá lázeňský dům Erika 4* i v roce 2021. Detailně nabídka a program pobytů na vánoce zde.   

Lázeňské pobyty jsou bezpečné, lázně resp. lázeňská provozy jsou zařízení zdravotnického-nemocničního typu s přísnými parametry pro dodržování hygienických nařízení. Více ve zprávě od uznávaného epidemiologa zde a dále ve vyjádření lékaře - specialisty na lázně zde.

V případě dotazů na vánoční pobyty v lázních nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo kontaktním formulářem na webu. Rádi zodpovíme Vaše otázky. Nebo můžete pobyty na vánoce ve Františkových Lázních přímo rezervovat. Ušetřete za slevy v akci pobyty na vánoce 2021, Františkovy Lázně v lázeňském hotelu Erika 4*. Těšíme se na Vaši návštěvu.