Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Příspěvek na lázně

Příspěvek na lázně2000,-Kč je poukaz státu na lázeňský pobyt v ČR. Sleva na 2000,-Kč bude odečtena při placení 1). V lázních Erika - Františkovy Lázně lze stále použít státní příspěvky a získat slevy na pobyt v lázních 1) v případě, že státní příspěvky na lázně nejsou již zahrnuty v pobytu do lázní, viz. pobytové balíčky do lázní Erika 4*.   

 

Příspěvek na lázně

 

Co je příspěvek na lázně

Příspěvek do lázní je voucher-poukaz na SLEVU ve výši 2000,-Kč. Finanční částkou přispívá stát, respektive MMR.     

 

Kdo má nárok na příspěvek na lázně 

Nárok na příspěvek má dospělá osoba, starší 18 let s trvalým pobytem v EU a zdravotním pojištěním.  

 

Na co příspěvek na lázně platí

Lázeňský příspěvek lze uplatnit na pobyt v lázních, 6 nocí a nejméně 5 procedur, v případě, že není sleva již zahrnuta v konečné ceně pobytu. Františkovy Lázně, resp. lázeňský hotel Erika nabízí dokonce 12 až 15 procedur včetně plné penze (stravy, pití) a dalších služeb. V rámci akce pobyty podzim 2022 ve Františkových Lázních a zima 2022 ve Františkových Lázních, detailně zde.            

 

Příspěvek na lázně, jak postupovat 

Lázeňský příspěvek je možné vytvořit na stránkách státního webu: kudyznudy.cz/prispevek. Podmínky příspěvku do lázní a postup jak státní příspěvek získat-vytvořit jsou detailně uvedeny zde. 

Příspěvek na lázně,jak získat,postup

 

Do kdy příspěvek na lázně platí

Státní příspěvek na lázně lze čerpat i pro rok 2022. Lhůta je stanovena státem, respektive MMR. Příspěvek do lázní JE díky prodloužení programu možné čerpat i v roce 2022.       

 

Kdy žádat o příspěvek do lázní 

Ideálně co nejdříve, kapacity v lázních jsou omezené. Zájem o pobyty na žádané termíny roku 2022 roste, "příspěvkové lázně" se plní rezervacemi a příspěvek na lázně platí jen v omezeném počtu.      


U nás lze uplatnit příspěvek na lázně od MMR. 

příspěvek na lázně,voucher


Kontaktujte LD Erika****, Františkovy Lázně, přijeďte si užít pobyt a procedury v rámci akce "do lázní s příspěvkem" - LEVNÉ LÁZNĚ.  Těšíme se na Vás.    

 

Slevy na pobyty-Františkovy Lázně platí na podzimní pobyty v lázních 2022, sleva již obsažena v konečné ceně za pobyt v lázních Františkovy Lázně - Erika ****. Neváhejte nás kontaktovat.