Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Pobyty Františkovy Lázně

Užijte si slevy na pobyty a Františkovy Lázně. Jarní pobyty v lázních a letní pobyty v lázních. A lázně na Po-Covidové pobyty. Nabízíme pobytové balíčky do lázní.

 

pobyty františkovy lázně


Sleva 2000,-Kč pro rok 2022 na slevové pobyty ve Františkových Lázních, lázeňském domě Erika 4* již v ceně pobytu v lázních.


Jarní pobyt a letní pobyt v lázních zaměřený na regeneraci po COVID 19. Pobyt zahrnuje např: 14 x procedury, 7 nocí, ubytování - hotel 4 * lázeňského typu, dvoulůžkové pokoje, plná penze, léčebné kůry, vstupy-zdarma atd. Léčebné a regenerační procedury /pobytové balíčky/ zaměřené na lázně po Covidu. Pobyt :  Po-Covidová regenerace v lázních 


levné pobyty františkovy lázně

 

 

Poznejte klidné - jarní a letní Františkovy Lázně. Na letní pobyty lze uplatnit pobytové slevy 2000,-Kč na 6 nocí a osobu, resp. sleva je již v ceně pobytu. Pobyty na jaro 2022 a léto 2022 také na 7 nocí. Slevy na pobyty v lázních jsou automaticky odečteny na konci pobytu resp. již obsaženy v ceně pobytu v lázních. V rámci jarních pobytů a letních pobytů si vychutnejte řadu procedur, polopenzi (jídlo a pití 2 x denně), pitné kůry, vstup do solné jeskyně, bazénu, fitness. Parkování zdarma, minigolf. Více informací, viz. ceny: jarní pobyt ve Františkových Lázních a letní pobyt ve Františkových Lázních.   

pobyty jarní františkovy lázně


Zamýšlený víkendový pobyt prodlužte na 6 nocí až 7 nocí, příspěvek - sleva 2000,-Kč na osobu bude započtena v konečné ceně. Prodloužené víkendové pobyty a wellness pobyty v lázních za nízké ceny. Přijeďte přívítat jaro a léto do Františkových LázníSleva na jarní pobyty a slevy na letní pobyty ve formě zvýhodněné konečné ceny za pobyt


Prožijte jarní pobyty "Jarních 6 nocí v lázních" včetně slevy jen za 9 200,-Kč/osoba. Relaxujte 7 dnů - 6 nocí, užijte si duben a jarní pobyty 2022 v lázních. 


Jarní pobyty v lázních na 8 dnů - 7 nocí "Jarní týden v lázních" včetně slevy jen za 10 600,-Kč na osobu. Plánovaný prodloužený víkend na 3 noci v dubnu protáhněte na 7 přenocování. Zasloužíte si delší odpočinek, klid, procedury, prostě lázně.


LD Erika**** ve Františkových Lázních jsou klidné lázně v Karlovarském kraji v západních Čechách. Těšíme se na Vaši návštěvu.