Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Jarní pobyty v lázních

Aktuálně nabízíme levné podzimní pobyty v lázních na 6 nocí (7 dnů) a podzimní pobyty v lázních na 7 nocí (8 dnů) ve Františkových Lázních. Podzimní pobyty na říjen 2022 v lázních a podzimní pobyty na listopad 2022 v lázních - spa hotelu Erika 4*, Františkovy Lázně. AKCE na podzim a pobytyLAST MINUTE pobyty v lázních od 9 900,-Kč.        

Slevnili jsme jarní pobyty v lázních 2022. Nízké ceny za pobyty a lázně na duben 2022, včetně slevy - státního příspěvku 2000,-Kč. Přijeďte, zasloužíte si odpočinek a kvalitní procedury. Zažijte pobyty v lázních na duben. 

jarní pobyty v lázních 

Vyzkoušíte vodní terapii, teplé zábaly, plynové injekce, parafínové-hřejivé zábaly, perličkové koupele, masáže, solnou jeskyni a pitné kůry minerální vody Erika.  

Přímo v lázeňském hotelu vyvěrá pramen Erika, který se užívá k pití (pitná kůra-lahodná chuť) a minerálním-ozdravným koupelím. Masáže a koupele v prameni léčí nemoci oběhové soustavy a pohybového aparátu. Pramen léčí záněty, žaludeční vředy a stavy po operaci trávicího ústrojí.  

Jarní léčebné pobyty, to je intenzivní péče, léčba zdravotních problémů a nemocí. V lázních se stav po tělesné-fyzické i psychické stránce zlepšuje. Léčíme klouby, záda, svaly a další části pohybového aparátu. Lázně pomáhají na srdeční problémy a oběhové potíže se prokazatelně zmírňují. Inhalační terapie a solná jeskyně léčí onemocnění dýchacích cest. Přírodou léčíme tělo i duši.

Až 14 lékařem předepsaných procedur, vlastní balneo, bazén, klidné ubytování v parku - nové pokoje a chutná kuchyně.   

Lázně nabízí pomoc i proti jarní únavě. Jarní únava se během pobytu v lázních vytratí a rychle načerpáte znovu ztracené síly. Řešením v lázních Erika**** je individuální přístup k hostům, kvalitní péče - komplexní léčba v lázních.

pobyty jaro lázně

Do 31.3.2022 ke každému pobytu volná vstupenka do přírodní rezervace SOOS a vstupenka do františkolázeňského muzea zdarma.

Lázeňské pobyty během jara jsou ideální pro hosty, kteří vyhledávají při léčení v lázních klid, uvolnění a nízké ceny. Kratší jarní pobyt "Jarních 6 nocí v lázních" je pobyt v lázních na DUBEN.  Delší pobyt na 7 nocí "Jarní týden v lázních" jsou: pobyt-lázně na duben a pobyt v lázních po COVID 19 na duben až srpen 2022.

pobyty lázně covid 19

SLEVY platí také pro pobyt po COVID 19 v lázních na 7 nocí resp. 8 dnů. Jarní pobyt v lázních po COVID 19 resp. indikace zaměřené po prodělaném onemocnění COVID. Pobyt lázně po Covidu 19 včetně polopenze, koupele (koupelí), masáže, procedur, pitná kůra, solná jeskyně, posilovna - fitness, sauna, minigolf. SLEVY na po Covidový pobyt v lázních na duben v hotelu-lázních Erika 4*. Navíc příspěvek na lázně 2000,-Kč v ceně pobytu v lázních.             

 

Oblíbené lázně Erika 4* ve Františkových Lázních se těší na Váš jarní pobyt 2022.       

 

Neváhejte se informovat a rezervovat pobyty na jaro 2022 na: kontakt