Spa house Erika-Frantiskovy Lazne, name, logo, address

Spa house Erika, Frantiskovy Lazne. Hotel.

Vánoce pobyty-Františkovy Lázně

Slevy 4870,-Kč na akci Vánoce pobyty Františkovy Lázně od 21.12.2020 do 27.12.2020 v lázeňském domě Erika 4*. Pobyty na vánoce ve Františkových Lázních, ubytování v hotelu lázeňského typu na 7 dnů (6 nocí), plná penze (snídaně, oběd, večeře), procedury (12x), program a vstupy zdarma atd.


Vánoce pobyty Františkovy Lázně

Hledáte na vánoce ubytování, hotely ve Františkových Lázních. Vyzkoužejte lázeňský hotel Erika 4 *. Nabídka ubytování obsahuje jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje - apartmány.

Užijte si klidné Františkovy Lázně, pobyty na Vánoce 2020 jen za 7000,-Kč na osobu. Lze využít 4000,-Kč za státní příspěvek do lázní. Příspěvek na vánoční pobyty 2020 ve výši 870,-Kč Vám navíc daruje lázeňský dům Erika 4*. Detailně nabídka a program pobytů na vánoce zde.   

Lázeňské pobyty jsou bezpečné, lázně resp. lázeňská provozy jsou zařízení zdravotnického-nemocničního typu s přísnými parametry pro dodržování hygienických nařízení. Více ve zprávě od uznávaného epidemiologa zde a dále ve vyjádření lékaře - specialisty na lázně zde.

V případě dotazů na vánoční pobyty v lázních nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo kontaktním formulářem na webu. Rádi zodpovíme Vaše otázky. Nebo můžete pobyty na vánoce ve Františkových Lázních přímo rezervovat. Ušetřete za slevy v akci pobyty na vánoce 2020, Františkovy Lázně v lázeňském hotelu Erika 4*. Těšíme se na Vaši návštěvu.