Spa house Erika-Frantiskovy Lazne, name, logo, address

Spa house Erika, Frantiskovy Lazne. Hotel.

Pobyty Františkovy Lázně

Užijte si slevy na pobyty a Františkovy Lázně. Zimní pobyty v lázních a jarní pobyty v lázních. Nabízíme pobytové balíčky do lázní v rámci akce levné zimní pobyty od 8 950,-Kč a levné jarní pobyty od 9 700,-Kč.


AKCE pobyty v lázních únor, březen od 8 950,-Kč. SLEVOVÁ AKCE na zimní  pobyty v lázních na únor 2023 a březen 2023.  

 

pobyty františkovy lázně


Sleva pro rok 2023 na slevové pobyty ve Františkových Lázních, lázeňském domě - spa hotelu Erika 4* již v ceně pobytu v lázních.

pobyty františkovy lázně covid 19, podzim

Podzimní pobyt v lázních zaměřený na regeneraci po COVID 19. Pobyt zahrnuje např: 14 x procedury, 7 nocí, ubytování - hotel 4 * lázeňského typu, dvoulůžkové pokoje, plná penze, léčebné kůry, vstupy-zdarma atd. Léčebné a regenerační procedury /pobytové balíčky/ zaměřené na lázně po Covidu. Pobyt :  Po-Covidová regenerace v lázních 


levné pobyty františkovy lázně

 

 

Poznejte klidné - podzimní Františkovy Lázně. Na podzimní pobyty lze uplatnit pobytové slevy 2000,-Kč na 6 nocí a osobu, resp. sleva je již v ceně pobytu. Pobyty na podzim 2022 a pobyty na zimu 2022 také na 7 nocí. Slevy na pobyty v lázních jsou automaticky odečteny na konci léčebného pobytu resp. slevy již obsaženy v ceně pobytu v lázních. V rámci podzimních pobytů a zimních pobytů si vychutnejte řadu procedur, polopenzi (jídlo a pití 2 x denně), pitné kůry, vstup do solné jeskyně, bazénu, fitness. Parkování zdarma, minigolf. Více informací, viz. ceny: podzimní  pobyty ve Františkových Lázních.   

pobyty podzimní františkovy lázně


Zamýšlený víkendový pobyt prodlužte na 6 nocí až 7 nocí, příspěvek - sleva 2000,-Kč na osobu bude započtena v konečné ceně. Prodloužené víkendové pobyty a wellness pobyty v lázních za nízké ceny. Přijeďte přívítat podzim a zažít mírnou zimu do Františkových LázníSleva na podzimní  pobyty a sleva na zimní pobyty ve formě zvýhodněné konečné ceny za pobyt v lázních Erika****. 


Prožijte podzimní pobyty "Podzimních 6 nocí v lázních" včetně slevy jen za 9 900,-Kč/osoba. Relaxujte 7 dnů - 6 nocí, užijte si listopad a podzimní pobyty 2022 v lázních. 


Podzimní pobyty v lázních na 8 dnů - 7 nocí "Podzimní týden v lázních" včetně slevy jen za 10 900,-Kč na osobu. Plánovaný prodloužený víkend na 3 noci v listopadu protáhněte na 7 přenocování. Zasloužíte si delší odpočinek, klid, procedury, prostě lázně.


Spa hotel Erika 4* ve Františkových Lázních jsou klidné lázně v Karlovarském kraji v západních Čechách. Těšíme se na Vaši návštěvu.