Spa house Erika-Frantiskovy Lazne, name, logo, address

Spa house Erika, Frantiskovy Lazne. Hotel.

Pobyty Františkovy Lázně

Užijte si slevy na pobyty a Františkovy Lázně. Nabízíme pobytové balíčky do lázní.

pobyty františkovy lázně


Sleva 4000,-Kč platí i pro rok 2021 na slevové pobyty ve Františkových Lázních lázeňském domě Erika 4*. Sleva zahrnuje např: 12 x procedury, 6 nocí, ubytování - hotel 4 * lázeňského typu, dvoulůžkové pokoje, plná penze, léčebné kůry, vstupy-zdarma atd. Léčebné a regenerační procedury /pobytové balíčky/ jsou zaměřeny také na lázně po Covidu.

levné pobyty františkovy lázně

 

Poznejte klidné - zimní Františkovy Lázně. Na vánoční pobyty lze uplatnit pobytové slevy 4870,-Kč na 6 nocí a osobu. Slevy na pobyty v lázních budou automaticky odečteny na konci pobytu. V rámci vánočních pobytů si vychutnejte 12 procedur, plnou penzi (jídlo a pití), pitné kůry, výlet s průvodcem s kávou a zákuskem, vánoční koncert v kostele, vstupy do solné jeskyně, bazénu, fitness a vánoční slavnostní bufet včetně nadílky dárku. Více informací na vánoční pobyt ve Františkových Lázních.   

vánoční pobyty františkovy lázně

         

Přijeďte oslavit Silvestr 2021 do Františkových LázníSleva na novoroční pobyty 4000,-Kč. Ochutnejte slavnostní silvestrovskou večeři, půlnoční bufet, užijte si k poslechu a tanci živou hudbou. Zažijte Františkovy Lázně na Nový rok. LD Erika**** se na Vás těší.  

pobyty silvestr františkovy lázně