Spa house Erika-Frantiskovy Lazne, name, logo, address

Spa house Erika, Frantiskovy Lazne. Hotel.

Voucher na lázně

Voucher na lázně v hodnotě 4000,-Kč je státní poukaz na slevu. Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně stále vouchery na lázně přijímá. Sleva na pobyt Vám bude odečtena na konci Vaší dovolené v lázních. Vouchery - poukazy jsou státní příspěvky na ubytování v lázních. Doporučujeme uplatnit státní poukazy a získat slevu na pobyty ve Františkových Lázních v LD Erika 4*. 

 

voucher na lázně

 

Na jak dlouho voucher do lázní platí

Voucher platí na 6 nocí a minimálně 5 standartních procedur. Období pro uplatnění voucheru je vládou stanoveno i pro rok 2021. Tzn. VOUCHER DO LÁZNÍ PLATÍ I V ROCE 2021    

V LD Erika dostanete více: procedury, lékařskou prohlídku, ubytování a plnou penzi (jídlo, pití) na 6 nocí, zdarma vstupy do bazénu, solné jeskyně, pitnou kůru,  fitness,minigolf, parkování atd. Více v sekci "Ceníky" a letáku na levné lázně níže.     


Jak postupovat-voucher na lázně 


Kde získat voucher na lázně

Přejít na web: kudyznudy.cz/dolazni a vyplnit formulář. Projít "seznam lázní na voucher" a vybrat: LD Erika, Františkovy Lázně. Postup, tzn. jak zažádat-vygenerovat státní vouchery na lázně podrobně v odkaze zde.  


voucher do lázní,jak postupovat


Jak ověřit voucher do lázní

Pro ověření dostupnosti termínů rezervace lze kontaktovat lázeňský dům Erika 4* a oznámit číslo, které má státní poukaz na lázně uprostřed pod nápisem "Číslo voucheru". Recepce pak musí ověřit a případně potvrdit možnost použít státní voucher na lázně.  

 vouchery na lázně