Kurhaus Erika, Franzensbad. Adresse und das Logo.

Kurhaus Erika in Franzensbad-hotel

Pobyt v lázních po COVIDU

Pobyt v lázních po COVIDU na 7 nocí (8 dnů). Regenerační pobyt v lázních Erika 4* se slevou-příspěvkem 2000,-Kč na lázně na říjen 2022. Plus SLEVY za podzimní pobyt a slevy za zimní pobyt v lázních. Procedury na regeneraci po Covidu 19, pobyt včetně polopenze, vstupy v ceně.

pobyt v lázních po covid u

Prodělali jste onemocnění Covid 19, jste vyléčen ale necítíte se dobře? Zatěžuje Vás únava, dechové obtíže, bolesti zad a bolest kloubů i když už nemáte COVID? Trápí Vás bolesti svalů po Covidu 19? Jedná se o postcovidový syndrom. Vyzkoušejte léčebný pobyt v lázních, který pomůže při rekonvalescenci po nemoci Covid 19. 

 

lázně po covid 19  

 

Záměr na Wellness pobyt v lázních protáhněte na 7 nocí, zasloužíte si delší odpočinek a léčbu. Krátkodobý "wellness" pobyt v lázních se tak stane po COVID - ovým pobytem. Darujeme 2000,-Kč jako příspěvek na lázně již v ceně pobytu v lázních. Bonusem je i nízká cena za post Covid pobyt v rámci podzimní sezóny v lázních a nízká cena za lázně po Covid 19 za podzimní pobyty.       

 

Zamýšlený víkendový pobyt prodlužte na 7 nocí, příspěvek - slevu 2000,-Kč na osobu od nás, berte jako dárek pro vás. Neváhejte, nabízíme prodloužené víkendové pobyty a wellness pobyty v lázních za nízké ceny. Vyzkoušejte podzimní pobyty v lázních po COVID-u 19 na říjen 2022. 

pobyt lázně covid

 

Ať už se chcete v lázních léčit nebo jen relaxovat přijeďte do lázeňského hotelu Erika 4*. Františkovy Lázně jsou romantické a klidné lázně kousek od Karlových Varů a blízko Mariánských Lázní. Načerpejte sílu a podpořte imunitu podzimními pobyty po COVID 19 - koronavirus.