Kurhaus Erika, Franzensbad. Adresse und das Logo.

Kurhaus Erika in Franzensbad-hotel

Voucher-slevový poukaz, Františkovy Lázně

Kde uplatnit voucher?

Slevový voucher na lázeňský pobyt lze uplatnit také ve Františkových Lázních. Lázeňský dům Erika****  přijímá statní rekreační poukazy - slevové vouchery pro rezervace lázeňských pobytů. Před rezervací lázeňského pobytu ovšem doporučujeme ověřit aktuálnost, tzn. možnost uplatnění slevového voucheru v našem lázeňském domě. V případě online dotazu na možnost provedení rezervace uveďte kód - číslo voucheru. Každé lázeňské zařízení má totiž možnost přijmout jen omezený počet voucherů.

Kdo může uplatnit voucher na lázeňský pobyt?

Voucher ve výši 4000,-Kč, tzn. státní poukaz na lázeňský pobyt může uplatnit dospělá osoba (starší 18-ti let) s trvalým pobytem v EU.

Jak získat kód slevového voucheru pro pobyt v lázních?

Osoba starší 18 let vygeneruje kód slevového voucheru - poukazu na webu: https://www.kudyznudy.cz/dolazni Kód voucheru lze vygenerovat na každou dospělou osobu v rodině. Voucher na lázně resp. jeho číslo a další údaje přijdou následně do Vaší email schránky. Zákazník může voucher do lázní s kódem po kliknutí na odkaz digitálně "vytisknout" v .pdf formátu nebo ho jen elektronicky "stáhnout" do mobilního zařízení, např. do telefonu, tabletu, laptoopu. Nabízené možnosti platí pro systémy Android a iPhone. Doporučuje se slevový kód, tzn. čísla a identifikační údaje, která tvoří lázeňský voucher také vytisknout přímo na papír, ale klasický tisk není povinností. 

Na jak dlouhý pobyt se slevový voucher vztahuje?

Sleva 4000,-Kč se vztahuje na dospělou osobu na 6 nocí a nejméně 5 obvyklých lázeňských procedur v termínech  i pro rok 2021 - VOUCHERY DO LÁZNÍ PLATÍ I NA ROK 2021. Slevový kód z lázeňského slevového poukazu a položka slevy musí být uvedena na vystaveném daňovém dokladu.

Jak ověřit možnost uplatnit voucher?

Při rezervaci lázeňského pobytu nahlaste osmimístný kód voucheru. Pokud bude mít lázeňský dům Erika**** volnou ubytovací kapacitu a stále nevyčerpaný limit slevových poukazů, potvrdí Vaši rezervaci s možností použít slevový poukaz-voucher do lázní.

Kdy bude uplatněna sleva - voucher na lázeňský pobyt?

Sleva ve výši 4000,-Kč bude uskutečněna při platbě lázeňského pobytu, tzn. každá sleva bude odečtena od konečné částky. Osmimístný kód slevy bude následně uveden na vystaveném daňovém dokladu (faktuře).

Jak získat voucher do lázní, státní příspěvek na lázně

Pro získání voucheru přejděte na web: https://www.kudyznudy.cz/dolazni . První krok k získání státního příspěvku na lázeňský pobyt ve formě lázeňského poukazu.     

Jak získat voucher-státní poukaz do lázní. Zadat do formuláře osobní údaje, opsat kód, zatrhnout souhlas a kliknout na "odeslat"

Zadejte do formuláře osobní údaje, opište kód z formuláře, zatrhněte okénka se souhlasem a klikněte na tlačítko "Odeslat". Údaje z formuláře se odešlou do systému, který Vám vygeneruje poukaz na státní příspěvek na lázně. 

Jak získat voucher - státní poukaz do lázní-3-a. Vytvoření voucheru - vygenerován odkaz na stažení a vytisknutí poukazu na lázně.

Vytvořen voucher, resp. vygenerován odkaz na stažení a vytisknutí poukazu na lázeňské procedury.

Po kliknutí na tlačítko "Vytisknout" se voucher-státní poukaz do lázní digitálně "vytiskne" do .pdf formátu.

 Jak získat voucher - slevu - státní poukaz na lázně. Klik na "Vytisknout" voucher se digitálně vytiskne do .pdf formátu.

Slevový voucher - státem vydaný lázeňský poukaz na 4000,-Kč v .pdf formátu.

Lázeňský poukaz na 6 nocí a 5 procedur od - do ve vybraných lázeňských zařízeních. VOUCHERY NA LÁZNĚ PLATÍ NA ROK 2021.

Výše uveden jen vzor, každý poukaz má vlastní - jedinečné "Číslo voucheru", které se váže na jméno, příjmení, adresu a zdravotní pojišťovnu majitele poukazu.  

 

Voucher - státní slevový poukaz. Vyberte Františkovy Lázně a lázeňský dům (hotel) Erika**** 

Až obdržíte voucher-slevový poukaz, vyberte Františkovy Lázně a lázeňský dům (hotel) Erika****.

Kontaktujte nás prosím na: http://kurhaus-erika.cz/cs/kontakt  


FRANTIŠKOVY LÁZNĚ LEVNĚ 

Současně lze uplatnit voucher do lázní a slevy na pobyty do lázní dle  vybraného zimního a jarního pobytu v LD Erika  4*. Výhodná nabídka platí v roce 2021. Získáte slevu za oba příspěvky. Více ke SPECIÁLNÍ AKCI na levný pobyt v lázních, tzn. pobyt zima a jaro 2021 zde.


voucher do lázní

 

*Lázeňské pobyty ve Františkových lázních jsou bezpečné. Více ve zprávě - nezávislé analýze, které je garantem známý epidemiolog Doc. MUDr. Rastislav Maďar, vedoucího ústavu epidemiologie a ochrany veřejného zdraví Lékařské fakulty Ostravské univerzity. Závěr zprávy je konstatování, že lázeňské pobyty ve Františkových Lázních a lázeňském domě Erika**** jsou bezpečné. Více informací přímo ve zprávě zde.