Kurhaus Erika, Franzensbad. Adresse und das Logo.

Kurhaus Erika in Franzensbad-hotel

Perličková koupel

Perličkové koupele, Františkovy LázněJedná se o vodní masáž ve vodě sycené vzduchem nebo CO2. Teplota léčivé minerální vody se pohybuje mezi 34° až 36° C. Lázeňský dům používá minerální vodu z pramene Erika. Perličkové koupele mají pozitivní léčebný efekt na nemoci oběhové soustavy, onemocnění srdce, chronické záněty a nemoci pohybového ústrojí a kloubů.Perličková lázeň, Františkovy LázněKoupel v perličkách také pomáhá při léčení poruchy spánku, neurologických onemocnění a tak harmonizuje psychickou rovnováhu v těle.

Minerální vody s oxidem uhličitým léčí lupénku, ekzémy a příjemně působí na lidskou kůži. 

Jedná se o ideální proceduru pro vyhlazení kůže, včetně kůže na obličeji a podkožních buněk.Perličková masáž, Františkovy LázněPerličkové masáže dokáží úspěšně pomáhat při zmírnění následků přechodu - klimakteria u žen a zlepšuje také vnitřní dýchání. Do aromatické koupele se někdy přidávají příměsi jako vonné oleje nebo léčivé byliny. V rámci léčebného programu bývá perličková lázeň často předepisována jako podpůrná procedura v rámci dalších lázeňských procedur.

 

Indikace:


Onemocnění kůže jako lupénka, akné a ekzém.     

Onemocnění pohybového aparátu, onemocnění kloubů, snižuje revmatické bolesti zad, bolesti nohou a končetin. Stavy po zraněních, úrazech a operacích

Gynekologická onemocnění (ženská onemocnění), přechod - klimakterium

Onemocnění srdce (srdeční onemocnění), nemoci oběhu krve - prokrvení   

Onemocnění nervové soustavy (nemoci nervů), posílení psychiky, uvolnění při stresu, proti únavě

Onemocnění ledvin a zlepšení funkce ledvin

 

 

Často hledané pojmy a chybná označení:

Perličkové koupele nebo perličková koupel. Často  perličkové masáže a perličky. Někdy perlička nebo perličková vířivka v lázních. Dále másaž v perličkách nebo masáž v perličkách a Františkovy Lázně. Perličková masáž nebo perlička ve vodě. Dále také perličky ve vodě nebo vzduchová perlička v lázních. Někdy perličková vířivka a také perlička vířivka a perlička vířivky v lázních.