Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Příspěvky na lázně

Příspěvky na lázně jsou dva. Voucher na lázně v hodnotě 4000,-Kč, který stále platí. A příspěvek na lázně - ubytování, který již NEplatí. Uplatnit oba příspěvky do lázní najednou již není možné. Ale stále lze uplatnit slevu 4 000,-Kč za příspěvky na lázně - státní poukazy na lázně. Navštivte Františkovy Lázně a vyzkoušejte procedury v lázeňském domě Erika ****. 

příspěvky na lázně

    

Státní příspěvky na lázně:

Státní příspěvek na pobyt v lázních v hodnotě 4 000,-Kč je stále aktuální a platný.  Dar na lázně - ubytovací příspěvek již není možné uplatnit.

 

Jak získat státní příspěvek na lázně?

příspěvky,voucher,lázně

Lázeňský příspěvek lze získat na: https://www.kudyznudy.cz/dolazni/Jedná se o poukaz na lázně "od státu", vydaný MMR - Ministerstvo pro místní rozvoj. Příspěvek na lázně může uplatnit osoba od 18 let s trvalým pobytem v EU. Výše slevy je 4 000,-Kč. Voucher do lázní může být vydán na každou dospělou osobu v rodině.

 

Co je příspěvek do lázní-dar od státu? 

příspěvky,dar na lázně

Dar na lázně BYL příspěvek na ubytování od Karlovarského kraje, již NEplatný. Ubytovací příspěvek měl hodnotu až 1800,-Kč a mohl být uplatněn osobou od 18 let s trvalým pobytem v EU. 

 

Jak získat dar na ubytování v lázních? 

Detailní postup jak bylo možné získat ubytovací příspěvek do lázní BYLO možné najít v podrobném návodu, viz. jak postupovat na: www.kurhaus-erika.cz/dar-na-lazne


 

Užijte si kvalitní lázeňskou péči a stále získejte slevu 4 000,-Kč. Rezervujte pobyt v rámci zimní a jarní nabídky pobytů ve Františkových Lázních. Uplatněte státní příspěvky. 

příspěvky do lázní františkovy lázně

Příspěvky, SLEVY na pobyty-Františkovy Lázně platí na pobyt Vánoce 2020-Františkovy Lázně (sleva 4870,-Kč) a pobyt Silvestr 2020/2021-Františkovy Lázně (sleva 4000,-Kč) v lázeňském domě Erika 4*. V případě dotazů na státní příspěvky do lázní nás neváhejte kontaktovat, rádi zodpovíme Vaše dotazy.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu. Kontaktujte nás prosím na: http://kurhaus-erika.cz/cs/kontakt