Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkový pokoj Františkovy Lázně

Jednolůžkové pokoje jsou kvalitně a moderně zařízené, mají nové, velmi kvalitní, zdravotní matrace, přitom si zachovávají stejný komfort jako měkká postel. Mezi vybavení pokoje nesmíme zapomenout zmínit postel, televizi se satelitním příjmem, ledničku, telefon, bezpečnostní sejf, vysoušeč vlasů -  fén, a trezor.  

 

Ubytování pro jednu osobu je k dispozici v několika variantách. Každý jednolůžkový pokoj má vlastní  koupelnu (sprchový kout) a toaletu (WC). Standartní rozměr pokoje je od 13 do 16 m2. Koupelny jsou vybaveny vysoušečem vlasů (fénem), umyvadlem, sprchovým koutem s protiskluzovou úpravou.


Pro naše zákazníky nabízíme jednolůžkové pokoje se snídaní, obědem i večeří v rámci jejich lázeňského pobytu v centru Františkových Lázní. Snídaně, oběd i večeře je podávána v prostoru lázeňské restaurace. Na všech jednolůžkových pokojích je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma.


V areálu lázeňského hotelu se nachází parkoviště, kde mohou zdarma zaparkovat všichni naši zákazníci své vozy. Nabízíme výhodné a levné ubytování ve Františkových Lázních pro hosty lázní Erika 4*.  Lázeňský dům Erika je v rodinném vlastnictví a také proto je kvalita poskytovaných služeb na vysoké úrovni.

 

Pokud Vás naše nabídka jednolůžkových pokojů oslovila, pošlete prosím nezávaznou poptávku po ubytování v jednolůžkovém pokoji. Vyjdeme Vám vstříc a pokusíme se splnit Vaše přání.