Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Dvoulůžkový pokoj

 

Dvoulůžkový pokoj, Františkovy Lázně Dvoulůžko Františkovy Lázně

Útulně zařízený a moderně vybavený lázeňský penzion Erika se pyšní výbornou dostupností jak osobním autem, tak autobusem nebo vlakem. Leží v historickém centru lázní, uprostřed parků, které Františkovy Lázně obklopují. Všechny dvoulůžkové pokoje v lázních Erika 4* jsou vkusně a pohodlně zařízené, čistě uklizené. Váš klidný spánek zajistí nové zdravotní postele s dřevěným roštem. Součástí ubytování pro dva ve Františkových Lázních a lázeňského pobytu je snídaně, oběd a večeře podávané v naší restauraci. 


Dvoulůžkový pokoj, koupelna Františkovy LázněKoupelna a WC je součástí ubytování pro dva. Každý pokoj je vybaven televizí a připojením na internet zdarma. Lázeňský dům Erika je lázeňský hotel rodinného typu, kde je o každého hosta důkladně pečováno. Pokud chcete využít auto nebo minibus, můžete využít parkoviště zdarma přímo v resortu za hotelem.

Vlakové nádraží Františkovy Lázně (ulice Nádražní stezka) leží jen 10 minut chůze od hotelu lázní Erika, což ocení turisté preferující jízdu vlakem.


Autobusová zastávka MHD Františkovy Lázně (Americká 21330) se nachází jen 2 minuty pešky od lázeňského domu, což je dobrá informace pro všechny, kteří chtějí využít dopravu autobusem.  


  Dvoulůžko Františkovy Lázně

 

 

 

 

 

 
V případě, že hledáte klidné ubytování a hotely ve Františkových Lázních, navšťivte hotel  Erika 4*. Naše nabídka zahrnuje kromě dvoulůžkových pokojů také jednolůžkové pokoje a třílůžkové pokoje - apartmány. Pokud Vás naše nabídka dvoulůžkových pokojů oslovila, pošlete prosím nezávaznou poptávku po ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v lázních. Vyjdeme Vám vstříc a pokusíme se splnit Vaše přání.

 


Často používané slovní spojení, překlepy a podobná označení:

Dvojlůžkový pokoj nebo dvou lůžkový pokoj v lázních, dvoulůžko nebo dvou lůžko ve Františkových Lázních, dvoulůžák případně dvou lůžák, také dvojlůžko a nebo dvojlůžák, často také pokoj pro dva a často pokoje pro dva v lázních.