Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Bazén

Bazén             

Bazén Františkovy Lázně, Lázeňský bazénPohyb ve vodě může být ta správná léčba, ať už chcete uvolnit ztuhlé svaly a klouby nebo odstranit bolest. Plavání a rehabilitační cviky ve vodě pomáhají výrazně zlepšit stavy po úraze nebo operaci. Plavání protiproudu nebo vodní gymnastika pomáhá léčit a regenerovat celé tělo. Pokud nemáte sílu nebo náladu na pohybová cvičení nechte se jen masírovat proudem vody.     Kůra a lázeňský bazén:

Perličková koupel         

Jedná se o vodní masáž ve vodě sycené vzduchem. Teplota léčivé minerální vody se pohybuje mezi 36° až 37°C. Lázeňský dům ve velkém lázeňském bazénu nepoužívá minerální vodu z pramene Erika. Perličkové koupele mají pozitivní léčebný efekt na nemoci pohybového ústrojí a kloubů, nemoci oběhové soustavy, onemocnění srdce a chronické záněty.


Vířivka         

Cvičení v bazénu Vodní vír teplé vody a proud provádí masáž těla. Dusičnany zajišťují intensivní podvodní masáž a současně navozují příjemné uvolnění. Kůra ve vířivce má léčivý vliv na nohy, ruce a další části těla. Koupele ve vířivce působí pozitivně na zmírnění bolestí, křečí, uvolnění ztuhlých svalů a kloubů. Dochází ke zlepšení prokrvení organismu a zmírňují se otoky.      

       

Cviky v bazénu předvádí zkušená rehabilitační sestra nebo fyzioterapeutka.   

  

Rehabilitační bazénProtiproud

Rehabilitační bazén

Masážní - proud

Krytý bazén

Rehabilitační cvičení - bazénRehabilitační bazén je koncipován pro klasickou lázeňskou indikaci i přírodní wellness kůru.

At´ budou srovnávány lázně v Česku nebo jen hotely ve Františkových Lázních, patří vybavením a svými parametry bazén k těm nejlepším. Pokud chcete zlepšit váš zdravotní stav, začněte s léčbou v lázeňském hotelu Erika, léčíme přírodou.