Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Apartmány

Apartmány   

Apartmán Františkovy LázněApartmány se nachází v moderně vybaveném, přátelském hotelu lázeňského typu, přímo v centru Františkových Lázní. Lázeňské ubytovací zařízení Erika je v rodinném vlastnictví a zaručujeme ubytování v apartmánech za příznivé ceny v příjemném a klidném prostředí.

 

Váš klidný spánek na kvalitních postelích je předpokladem pro blahodárné působení absolvovaných lázeňských procedur a asi nic nedá tělu tolik odpočinku jako opravdu dobrý spánek.

 

 

Třílůžkový pokoj Františkovy LázněApartmány lázeňského penzionu jsou dobře vybavené, pečlivě uklizené a pohodlné. V každém apartmánu je vlastní televize se satelitním příjmem a internet zdarma. Ve fotogalerii apartmánů určitě vyberete apartmán (pokoj pro maximálně tři osoby) dle Vašeho přání.

K ubytování nabízíme snídaně, obědy a večeře. Apartmany jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením - koupelna i toaleta (WC).

 

Ať vyberete pro cestu vůz, autobus nebo vlak, jsou Františkovy Lázně a lázeňský dům jednoduše dostupnými.

Automobil můžete zaparkovat na hotelové parkoviště, kde je parkování zdarma pro vozy zákazníků.

Autobusová zastávka MHD (Americká ulice 21330) leží pouze 2 minuty pěšky od lázeňského domu. Doprava autobusem je tedy velmi výhodná.

Pro všechny, kteří chtějí využít vlaku (České dráhy - ČD, apod.), je výhodná poloha vlakového nádraží, které leží pouhých 10 minut chůze od lázeňského penzionu.     

 

Pokud Vás naše nabídka apartmánů zaujala, prosím pošlete nezávaznou rezervaci. Při nabídce apartmánu Vám Vyjdeme vstříc a pokusíme se splnit všechna Vaše přání.