Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Apartmány

 

Apartmán Františkovy LázněApartmány v lázních se nachází v moderně vybaveném, přátelském hotelu lázeňského typu, přímo v centru Františkových Lázní. Lázeňské ubytovací zařízení Erika**** je v rodinném vlastnictví a zaručujeme ubytování v apartmánech za příznivé ceny v příjemném a klidném prostředí.

 

Váš klidný spánek na kvalitních postelích je předpokladem pro blahodárné působení absolvovaných lázeňských procedur a asi nic nedá tělu tolik odpočinku jako opravdu dobrý spánek.

 

 

Třílůžkový pokoj Františkovy LázněApartmány lázeňského penzionu ve Františkových Lázních jsou dobře vybavené, pečlivě uklizené a pohodlné. V každém apartmánu je vlastní televize se satelitním příjmem a internet zdarma. Ve fotogalerii apartmánů určitě vyberete apartmán lázní (pokoj pro tři osoby maximálně) dle Vašeho přání.

K ubytování v lázních nabízíme snídaně, obědy a večeře. Lázeňské apartmany jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením - koupelna i toaleta (WC).

 

Ať vyberete pro cestu vůz, autobus nebo vlak, jsou Františkovy Lázně a lázeňský dům Erika jednoduše dostupnými.

Automobil můžete zaparkovat na hotelové parkoviště, kde je parkování zdarma pro vozy zákazníků.

Autobusová zastávka MHD-Františkovy Lázně (Americká ulice 21330) leží pouze 2 minuty pěšky od lázeňského domu. Doprava autobusem do lázní je tedy velmi výhodná.

Pro všechny, kteří chtějí využít vlaku (České dráhy - ČD, apod.), je výhodná poloha vlakového nádraží-Františkovy Lázně, které leží pouhých 10 minut chůze od lázeňského penzionu.     

 

Pokud Vás naše nabídka apartmánů pro lázně Erika**** zaujala, prosím pošlete nezávaznou rezervaci. Při nabídce apartmánu v lázních Vám Vyjdeme vstříc a pokusíme se splnit všechna Vaše přání.