Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

O nás

 

Lázeňský dům Erika se nachází před lázeňským parkem, jen pár minut chůze od pěší zóny města Františkovy Lázně. Naše zdravotnické zařízení má kapacitu cca 98 lůžek.

 

Všechny procedury se absolvují přímo v domě. Lázeňský dům vlastní státem uznaný léčebný pramen Erika, který se používá jak k minerálním koupelím, tak k pitné kůře. Složení pramenu Erika je velmi podobné pramenům nacházejících se v Karlových Varech, je doporučován pro léčbu žaludečních vředů, při zánětech a k pooperační léčbě trávicího ústrojí. Lázeňský dům využívá k léčbě přírodní léčiva.

 

Bazén je v našem lázeňském domě velmi oblíbený a s rozlohou 125m2 patří k největším ve Františkových Lázních. Bazén disponuje perličkovou vanou, masážními proudy, vířivkou a protiproudem.

Pokoje disponují sprchou, toaletou, telefonem, televizí, trezorem, fénem na vlasy a ledničkou.

Stravování – snídaně probíhají formou bufetových stolů (teplý + studený), obědy výběrem ze dvou menu (polévka, hlavní chod, ovoce nebo moučník) a večeře bohatým výběrem z bufetových stolů (teplý + studený). Je možné si zvolit diabetické stravování, redukční dietu či vegetariánskou stravu. Bezlepkové či bez laktózové stravování je za příplatek.

Komfort – v domě se nachází recepce, restaurace, kavárna a cukrárna, posilovna, bazén s vodou o teplotě cca 30´C, sauna s bazénkem s minerální vodou, solná jeskyně, infrakabina, společenská místnost s internetovým připojením, sluneční terasa, kavárna, cukrárna, 2x výtah, pítko léčivého pramenu Erika a každou středu probíhají v domě taneční večery.

Servis – ve dvoře se nachází uzavřené parkoviště, zdarma si lázeňští hosté mohou též zapůjčit jízdní kola, Nordic-walking hole, župany, dát si své cennosti do trezoru, zahrát si minigolf či pétanque na hřišti přímo v areálu LD Erika.

Vaše lázně – v rodinné atmosféře Lázeňského domu Erika se o vás bude starat zkušený lékař, všechny léčebné procedury absolvujete přímo v nově rozšířeném léčebném oddělení. V domě je zajištěna 24-ti hodinová zdravotní pohotovost.


Slevy na jarní pobyty v lázních a letní pobyty. Františkovy Lázně jsou před hlavní sezónou klidnější. 

Získejte státní příspěvky na lázně na pobyty v lázních. Užijte si procedury a kompletní lázeňskou péči včetně ubytování a stravování v lázeňském domě Erika****, Františkovy Lázně.

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Prosím neváhejte nás kontaktovat na: http://kurhaus-erika.cz/cs/kontakt

*Bezpečné lázeňské pobyty ve Františkových lázních - přečtěte si nezávislou analýzu známého epidemiologa Doc. MUDr. Rastislava Maďara, vedoucího epidemiologického ústavu v Ostravě zde.

Covid-19,Františkovy Lázně  

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - VIDEO PROHLÍDKA:

Vstup do LD Erika ****, Františkovy Lázně, venkovní restaurace (předzahrádka), recepce, lobby-vstupní hala, restaurace, kavárna a tančírna.