Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Ceníky

Ceník s pobyty ve Františkových Lázních v lázeňském domě Erika ****. Konečné ceny za pobyt viz. cenová nabídka přímo v letáku. Ceny za pobyty, Františkovy Lázně a další informace pro pobyt v lázních v textu pod nabídkou a .pdf formátu v odkaze pod obsahem. 

 

Speciální nabídka LD Erika - Františkovy Lázně na LEVNÝ lázeňský pobyt. 

 

 

Slevy-pobyty na Františkovy Lázně, více informací v níže: 

 

Nově jsou přidány zimní a jarní lázeňské léčebné pobyty na rok 2023. Posilte svou imunitu, zlepšete si zdraví a dopřejte si levné lázně v top kvalitě. Ušetřete díky zlevněným lázeňským pobytům v AKČNÍ nabídce - Last minute LÁZNĚ. Při Vaší lázeňské léčbě poznávejte překrásné Františkovy Lázně s upravenými parky, jako stvořené k procházkám a upevnění Vašeho zdraví a imunity. 

 

Zimní nabídka týdenního pobytu ve Františkových Lázních v LD Erika**** s polopenzí, procedurami a využíváním bazénu, tělocvičny a mnoho dalšího. Těšíme se na Váš léčebný pobyt u nás v Erice:-)

 

 

Zimní nabídka pobytu na 6 nocí ve Františkových Lázních v LD Erika**** s polopenzí, procedurami a využíváním bazénu, tělocvičny a mnoho dalšího. Těšíme se na Váš léčebný pobyt u nás v Erice:-)

 

Jarní týden ve Frantovkách pro rok 2023, léčebný lázeňský pobyt včetně 12 procedur, polopenze, vstupem do bazénu, solné jeskyně a fitness. Užijte si březen 2023 s lázeňskou péčí a nechte se hýčkat:-)

Jarní pobyt na týden ve Františkových Lázních Františkovy Lázně - LD Erika ****, stahujte v .pdf 


Jarních 6 nocí ve Frantovkách pro rok 2023, léčebný lázeňský pobyt včetně 10ti procedur, polopenze, vstupem do bazénu, solné jeskyně a fitness. Užijte si březen 2023 s lázeňskou péčí a nechte se hýčkat:-)

Jarní pobyt na týden ve Františkových Lázních Františkovy Lázně - LD Erika ****, stahujte v .pdf 

 

 

 

Silvestrovský pobyt v lázních. Dopřejte Vašemu tělu procedury i v zimě spolu s bohatou silvestrovskou oslavou ve Františkových Lázních. Kolektiv LD ERIKA se na Vás těší.
 

 

 Pobyty na 7, 14, 21 dní v lázních s komplexní péčí a plnou penzí Františkovy Lázně - LD Erika ****, stahujte v .pdf 

 Ceník samopláteckých lázeňských pobytů ve Františkových Lázních pro rok 2023, komplexní kůra s polopenzí a procedurami, parkování, využívání bazénu, tělocvičny...Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v Hotelu Erika ****

 

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2