Lázeňský dům Erika-Františkovy Lázně. Adresa,logo.

Lázeňský dům Erika,Františkovy Lázně.

Ceníky

 


Ceník s pobyty ve Františkových Lázních v lázeňském domě Erika ****. Konečné ceny za pobyt a pobytové slevy viz. nabídka přímo v letáku. Další informace pro pobyt v lázních v textu pod nabídkou a .pdf formátu v odkaze pod obsahem. 

 

Speciální nabídka LD Erika - Františkovy Lázně na LEVNÝ lázeňský pobyt. 

Nabídka na levné lázně v lázeňském domě Erika**** v .pdf 

 

Slevy-pobyty na Františkovy Lázně, více informací v odkaze zde.   

 

Nově jsou přidány letní lázeňské léčebné pobyty. Posilte svou imunitu, zlepšete si zdraví a dopřejte si opravdu levné lázně v top kvalitě díky lázeňským voucherům a zlevněným lázeňským pobytům v naší akční nabídce. Při Vaší lázeňské léčbě poznávejte překrásné Františkovy Lázně s upravenými parky, které jsou jako stvořené k procházkám a upevnění Vašeho zdraví a imunity.


Letní lázeňské pobyty ve Františkových Lázních, Relaxační a ozdravný pobyt v Lázeňském domě Erika s polopenzí, procedurami a solnou jeskyní. Těšíme se na Vás:-)


Letní pobyty ve Františkových lázních za skvělou cenu! 


Nabídka 6 nocí s procedurami a polopenzí ve Františkových Lázních v LD ERIKA ****. Vstupy do bazénu, fitness a solné jeskyně zdarma. Akční cena za letní pobyt s léčbou.

Letní pobyty ve Františkových lázních za skvělou cenu! 

 

 

Dopřejte svému tělu regeneraci a načerpání síly po covidu. Pobyt zaměřený na prokysličení organizmu a regeneraci po onemocnění COVID-19.


Pobyty v lázních po Covidu. Františkovy Lázně - LD Erika ****, stahujte v .pdf 

 


Ceník Komplexní Lázeňské péče 2022 s plnou penzí, procedurami a parkováním v ceně.

 Pobyty na 7, 14, 21 dní v lázních s komplexní péčí a plnou penzí Františkovy Lázně - LD Erika ****, stahujte v .pdf 

 

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2